REGULAMIN KATALOGU STRON

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE - DODAWANIE I AKCEPTACJA WPISÓW
 1. Zgłaszając stronę do katalogu wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanego w formularzu adresu e-mail do celów informacyjnych jak i związanych z realizacją zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. nr 133 poz. 883.

 2. Nasz katalog z założenia jest przyjazny użytkownikowi. Oznacza to, że:

  • Moderator z pewnością odpowie na Państwa pytania/sugestie/uwagi nadesłane za pośrednictwem poczty email.
  • Moderator dołoży wszelkich starań by Państwa wpis mógł zostać zaakceptowany i dodany do katalogu, edytując ewentualne błędy i dokonując korekty wpisu.

 3. Każdy użytkownik który wysłał SMS'a pod numer PREMIUM może zgłosić swoją stronę katalogu.
 4. O dodaniu strony do katalogu decyduje moderator.
 5. Użytkownik dodając stronę do katalogu automatycznie akceptuje regulamin Katalogu "Extreme Power".
 6. Nie dodajemy do Katalogu witryn ani jakichkolwiek odnośników do stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
 7. Nie zamieszczamy witryn ani jakichkolwiek odnośników do stron propagujących treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie, pornograficzne oraz naruszających zasady etyczne, strony o tematyce erotycznej są akceptowane o ile są to strony sklepów detalicznych lub hurtowych.
 8. Nie dodajemy stron w budowie lub nie zawierających żadnej treści, linkowni oraz stron które z założenia mają na celu pozycjonowanie innych witryn - wyjątkiem są katalogi stron.
 9. Nie dodajemy również stron które są przekierowaniem na inne witryny (przekierowanie proste, maskowane, z poziomu serwera www, .htaccess czy DNS), bądź wczytują je w postaci inframe, frame itp. Nie dodajemy do katalogu również stron "klonów" czy "mirrorów" już zaakceptowanych stron - są to identycznie wizualnie strony, różniące się tylko domeną czy paroma detalami od stron które są dodanie do naszego katalogu.
 10. Katalog posiada możliwość filtrowania słów ale informujemy że takich stron do serwisu nie dodajemy: Strony z torrentami, p2m, p2p, warez'ow, viagrą, aloe, hazardem i tym podobnych.
 11. Dodajemy do Katalogu wyłącznie strony z pełnymi domenami lub subdomenami.
  Dla przykładu: www.strona.pl, www.moja.strona.pl i moja.strona.pl mogą być dodane przez moderatora, natomiast www.strona.pl/moja już nie. Ponadto nie dodajemy podstron czyli np. www.strona.pl/kontakt.html czy www.strona.pl/kontakt/. Restrykcja nie dotyczy linków w treści wpisów.
 12. Zastrzegamy sobie prawo do skracania długich opisów oraz edycji treści zgłaszanych stron.
 13. Strony które naruszają warunki niniejszego regulaminu oraz strony nieestetyczne (dużo reklam, niechlujne wykonanie), zawierające materiały niebezpieczne (wirusy, diailery itp.) mogą być usuwane lub/i odrzucane podczas sprawdzania strony przez moderatora, bez powiadomienia zgłaszającego.
 14. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany tytułu, opisu i słów kluczowych stron zgłoszonych przez zgłaszającego. Moderatorzy nie zmieniają treści ani adresu w dodatkowych linkach wpisów, wyjątkiem jest sytuacja w której link prowadzi do strony której treśc nie jest zgodna z regulaminem katalogu Extreme Power - taki link lub nawet cały wpis zostanie usunięty.
 15. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia strony bez podania przyczyny.
 16. Nie mamy obowiązku wyjaśniania przyczyn odrzucenia strony przez moderatora. Niemniej moderator zawsze odpowie na Państwa pytania nadesłane za pomocą formularza kontaktowego lub email'a.
 17. Dodanie linka zwrotnego do katalogu nie jest gwarancją akceptacji strony.
 18. Wysłanie SMS'a PREMIUM nie jest gwarancją akceptacji strony.
 19. Prosimy o zachowanie SMS'a zwrotnego wraz z otrzymanym kodem do ewentualnych reklamacji. Bez podania podczas skadania reklamacji przez użytkownika treści kodu zwrotnego, znajdujacego sie w treści SMS'a zwrotnego - reklamacja może nie zostać rozpatrzona.
 20. SMS PREMIUM jest jednorazową opłatą za rozpatrzenie jednego zgłoszenia (jedej strony) oraz ewentualną jego edycję w wypadku pojawienia się w zgłoszeniu błędów.
 21. Opłata za PREMIUM SMS jest opłatą bezzwrotną nawet w wypadku odrzucenia zgłaszanej strony przez moderatora (niedodania jej do katalogu).
 22. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
 23. Nowy regulamin Katalogu Stron obowiązuje od momentu opublikowania.
 24. Naruszenie zasad regulaminu może doprowadzić do zablokowania adresu IP strony a tym samym bezpowrotne jej usunięcie, bez możliwości ponownego dodania do katalogu.
 25. Przed zgłoszeniem swojej strony należy się zapoznać z formą wyświetlania wpisów w katalogu (układ strony, szybki podgląd zawartości strony, format tagów itp.) na podstawie już istniejących innych wpisów. Zgłoszenie swojej strony do katalogu oznacza akceptacje formy prezentacji wpisów stron w niniejszym katalogu.
 26. Akceptujemy w katalogu tylko strony wykonane w języku polskim. I w takim właśnie języku musi być zrobiony opis strony w naszym katalogu.
 27. Nie akceptujemy podstron dodanego już do katalogu serwisu ani subdomen które pełnią rolę w/w podstron w dodanym już do katalogu serwisie - odstępem od tej reguły są witryny w których głównej domenie jest umieszczony link zwrotny bądź baner do naszego katalogu. A my sami zostaliśmy o tym fakcie poinformowani drogą mailową.
 28. Do katalogu nie dodajemy blogów służących do pozycjonowania innych stron. Niestety większość blogów to spamy, pseudo-katalogi i zaplecza stąd moderatr dokładnie przyjrzy się zgłaszanej witrynie i w razie jakichkolwiek wątpliwości - odrzuci ją. Jeśli mają Państwo pytania lub obawy - prosimy o kontakt jeszcze przed zgłoszeniem strony do katalogu.
 29. Usuwanie zaakceptowanych wpisów: jeśli życzą sobie Państwo usunąć już zaakceptowany i dodany do katalogu wpis, prosimy o skorzystanie z Panelu Administracyjnego lub o kontakt za pośrednictwem poczty email. Prosimy użyć adresu email który był podany przy zgłaszaniu strony do naszego katalogu, bądź prosimy o użycie adresu email który jest w domenie zgłaszanej strony np. mają Państwo stronę www.mojastrona.pl - prosimy o kontakt z adresów imie@mojastrona.pl   np. biuro@mojastrona.pl W wypadku niemożności dopełnienia tego warunku użytkownik będzie zobligowany przesłać po uprzednim kontakcie za pośrednictwem poczty email - na adres firmy właściciela serwisu, pisemne oświadczenie potwierdzające prawa do usunięcia wpisu, zawierające dane użytkownika: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy, pesel i zeskanowane obie strony dowodu osobistego (osoby prywatne) lub nazwę firmy, adres, nip, regon i kopie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub KRS (w wypadku firm, instytucji, organizacji).
 30. Edycja zaakceptowanych wpisów: Edycja wpisów możliwa jest tylko za pomocą Panelu Administracyjnego, dostępnego po uprzediej rejestracji i zalogowaniu się dokonanego jeszcze przed zgłoszeniem strony do serwisu Extreme Power. Jeśli użytkownik dodając wpis nie był zalogowany na swoim koncie w serwisie Extreme Power - nie będzie miał możliwości późniejszego wyedytowania swojego wpisu. Jeśli wpis został dodany przez niezalogowanego w serwisie użytkownika, jedyną możliwością 'edycji wpisu' jest jego uprzednie usunięcie na zasadach opisanych w niniejszym regulaminie serwisu, a następnie ponowne jego dodanie na zwykłych zasadach dodawania nowego wpisu, opisanych w niniejszym regulaminie.
 31. Miniaturki stron są generowane automatycznie przez zewnętrzny serwis. Czas wygenerowania nowej miniaturki strony może potrwać do 45 dni. Nie mamy wpływu na czas generacji czy odświerzenia miniaturki, oraz nie odpowiadamy za efekt końcowy w/w screenshot'a.
 32. Strona zgłoszona do sprawdzenia przez moderatora, zostanie wymoderowana (sprawdzona i zaakceptowana bądź odrzucona) w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia, o ile zgłoszenie miało miesce w dni robocze, w przedziale: od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt (strona zgłoszona w dni świąteczne bądź soboty czy niedziele zostanie sprawdzona przez moderatora w najbliższy dzień roboczy, następujący po tym dniu).
 33. Linki zwrotne - z uwagi na dużą ilość odsłon podstron niniejszego katalogu, wysokość pozycji dodanego wpisu ma istotne znaczenie i duży wpływ na jego oglądalność. By móc skorzystać z profitów płynących z dodania odnośnika do naszego katalogu, wystarczy dodać link zwrotny lub banner do naszej witryny na swojej stronie www. Jednak nie interesuje nas zaistnienie na podstronach pełnych linków do marnej jakości innych stron/katalogów, stąd też dodanie naszego linku/bannera do tzw. linkowni nie wpływa na pozycje Państwa wpisu w naszym katalogu.
 34. Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie i transmitowanie elektronicznie lub w jakikolwiek inny sposób jakiejkolwiek części serwisu w całości lub części bez uprzedniej pisemnej zgody KALIPSO.
 35. Użytkownicy publikujący na stronach serwisu treści, co do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, przyjmują na siebie odpowiedzialność za uzyskanie od właścicieli praw autorskich zgody na publikowanie tych treści. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku publikowania na stronach serwisu Extreme Power treści, co do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, nie mając zgody właścicieli praw autorskich na publikowanie i rozpowszechnianie tych treści.

§2 KONTA UŻYTKOWNIKÓW

 1. W celu założenia i korzystania z konta w serwisie Extreme Power, użytkownik powinien wypełnić formularz rejestracyjn, a następnie przesłać wypełniony formularz drogą elektroniczną za pomocą odpowiedniego pola znajdującego się w formularzu. W przypadku użytkowników nie posiadających pełnej zdolności do czynności prawnych, rejestracja w serwisie dokonywana jest przez opiekuna prawnego użytkownika.
 2. Za prawdziwość danych wpisanych do formularza odpowiedzialny jest użytkownik lub opiekun prawny użytkownika nieposiadającego pełnej zdolności prawnej.
 3. Użytkownik jest bezwzględnie zobowiązany do dokonania wyboru Loginu który - nie zawiera słów uznawanych za wulgarne, obraźliwe, dyskryminujące lub poniżające jakiekolwiek grupy społeczne, narodowościowe, wyznaniowe czy etniczne.
 4. Administracja Serwisu Extreme Power zastrzega sobie prawo do usunięcia lub zablokowania konta użytkownika bez podania przyczyny oraz bez uprzedniego informowania użytkownika o tym zamiarze.
 5. Przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu Extreme Power (paragrafy §1, §2, §3), akceptacją polityki prywatności serwisu Extreme Power, akceptacją regulaminu Płatności SMS PREMIUM. Rejestracja w serwisie oznacza również wyrażenie zgody na przetwarzania danych osobowych użytkownika zawartych w formularzu w celu świadczenia usług na rzecz użytkownika przez serwis Extreme Power, jego administratorów oraz właściciela serwisu KALIPSO.
 6. Jeden użytkownik może posiadać w serwisie tylko jedno konto. Zarejestrowanie przez użytkownika więcej niż jednego konta poskutkuje usunięciem wszystkich kont użytkownika wraz ze wszystkimi dodanymi i powiązanymi z tymi kontami wpisami.
 7. Do rejestracji i aktywacji konta w portalu niezbędne jest podanie adresu email, wprowadzanego do formularza rejestracji. Na podany adres email serwis Extreme Power prześle użytkownikowi link aktywacyjny, użytkownik zobowiązuje się do aktywowania zarejestrowanego konta za pomocą nadesłanego przez serwis klucza, znajdującego się w linku aktywacyjnym. Aktywacja konta użytkownika następuje po uruchomieniu w przeglądarce internetowej użytkownika, linka aktywacyjnego.
 8. Użytkownik zobowiązuje się do nieupubliczniania, niepublikowania i w żaden inny sposób nieprzekazywania osobom trzecim swojego hasła do konta zarejestrowanego w serwisie Extreme Power. Użytkownik zobowiązany jest do chronienia swojego hasła w możliwie najlepiej dostępny dla siebie sposób.
 9. Serwis Extreme Power, jego administratorzy oraz właściciel serwisu KALIPSO nie ponoszą odpowiedzialności prawnej ani finansowej za straty spowodowane dostaniem się hasła użytkownika w posiadanie osób trzecich oraz za szkody spowodowane z tego tytułu.
 10. W wypadku błędów użytkownika, zaniedbania, upublicznienia lub nienależytego chronienia hasła do konta lub jakichkolwiek innych danych znajdujących się na zarejestrowanym w serwisie Extreme Power koncie, użytkownik poprzez akceptacje niniejszego regulaminu oświadcza, że zrzeka się jakichkolwiek praw do roszczeń z tytułu utrtaty danych znajdujących się w serwisie Extreme Power, oświadcza ponadto, że przyjął do wiadomości iż serwis Extreme Power, jego administratorzy i właściciel KALIPSO nie dopuszczają możliwości backup'u (przywrócenia kopi zapasowej) utraconych przez użytkownika danych.
 11. Użytkownik może usunąć swoje konto w serwisie Extreme Power przesyłając email na adres: info@e-power.pl. Żądanie usunięcia konta z serwisu Extreme Power musi zostać wysłane z adresu email przypisanego do danego konta użytkownika - podanego przez użytkownika podczas procesu rejestracji konta w serwisie, w wypadku niemożności dopełnienia tego warunku użytkownik będzie zobligowany przesłać po uprzednim kontakcie za pośrednictwem poczty email - na adres firmy właściciela serwisu, pisemne oświadczenie potwierdzające prawa do konta użytkownika, zawierające dane użytkownika: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy, pesel i zeskanowane obie strony dowodu osobistego (osoby prywatne) lub nazwę firmy, adres, nip, regon i kopie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub KRS (w wypadku firm, instytucji, organizacji).
 12. Usunięcie konta użytkownika serwisu Extreme Power oznacza również usunięcie wszystkich wpisów przypisanych do usuniętego konta użytkownika.

§3 KORZYSTANIE Z KATALOGU STRON - GWARANCJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 1. Korzystanie z katalogu w jakiejkolwiek formie oznacza akceptacje niniejszego Regulaminu przez Użytkownika (Użytkownik - osoba przeglądająca strony katalogu oraz Użytkownikiem jest również osoba fizyczna lub firma, organizacja, stowarzyszenie czy inny podmiot który umieścił już swoją stronę w katalogu lub zgłosił swoją stronę w celu dodania jej do niniejszego katalogu).
 2. Właścicielem Katalogu stron jest firma KALIPSO z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego 37B/23, 35-111 Rzeszów, NIP: 813-297-67-88 (dalej "KALIPSO").
 3. Wyłączenie gwarancji - katalog zostaje udostępniony "taki jaki jest", bez gwarancji, a KALIPSO, nie udziela na katalog jakiejkolwiek gwarancji. W szczególności, KALIPSO nie oświadcza i nie gwarantuje Użytkownikowi, że korzystanie z katalogu przez Użytkownika będzie spełniało jego wymagania, Użytkownik będzie mógł korzystać z katalogu w sposób nieprzerwany, terminowy, bezpieczny i wolny od błędów, informacje uzyskane przez Użytkownika w wyniku korzystanie przez Użytkownika z katalogu będą precyzyjne i wiarygodne, że wady w działaniu lub funkcjonalności katalogu zostaną usunięte. Do Katalogu nie mają zastosowania jakiekolwiek inne warunki, gwarancje lub postanowienia (w tym dorozumiane warunki dotyczące zadowalającej jakości, przydatności do określonego celu oraz zgodności z opisem). Postanowienia niniejszego Regulaminu pozostaną bez wpływu na prawa ustawowo przysługujące Użytkownikowi jako konsumentowi, których Użytkownik nie może zmienić ani ich się zrzec na podstawie umowy. KALIPSO nie gwarantuje poprawnego działania katalogu.
 4. Extreme Power, jego administratorzy jak i właściciel serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za aktualność, dokładność, kompletność prezentowanych na stronach serwisu informacji, jak również za ich przydatność dla użytkowników.
 5. KALIPSO zastrzega, że korzystanie z serwisu odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko użytkownika.
 6. KALIPSO nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez użytkownika informacji uzyskanych za pośrednictwem serwisu Extreme Power, w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji dotyczących wszystkich aspektów aktywności życiowej.
 7. Ograniczenie odpowiedzialności - KALIPSO nie będzie ponosilo odpowiedzialności wobec Użytkownika z tytułu:

  • Wszelkich strat pośrednich lub wynikowych, które może ponieść Użytkownik - straty te obejmują utratę zysków (bezpośrednio lub pośrednio), utratę renomy lub reputacji przedsiębiorcy lub utratę danych przez Użytkownika.
  • Wszelkich strat lub szkód, które może ponieść Użytkownik w wyniku, działań podjętych przez Użytkownika w oparciu o przeświadczenie, że reklama jest kompletna, dokładna lub że istnieje, lub w wyniku stosunków lub transakcji pomiędzy Użytkownikiem a reklamodawcą lub sponsorem, którego reklama została zamieszczona w Katalogu.
  • Wszelkich zmian, które KALIPSO może wprowadzić w Katalogu lub trwałego lub tymczasowego zaprzestania udostępniania katalogu (lub jakichkolwiek jego części).
  • Skasowania, uszkodzenia lub niezachowania jakichkolwiek Treści oraz innych danych przechowywanych lub przesyłanych przez Użytkownika w ramach korzystania z katalogu
  • Niepoprawnego działania katalogu, błędów w nim się pojawiających.

 8. Zgłoszenie strony niezgodnej z niniejszym regulaminem będzie skutkowało jej odrzuceniem przez moderatora.
 9. Jedną stronę można dodać do 3 podkategorii.
 10. Reklamacje dotyczące Katalogu Stron będą rozpatrywane w ciągu 14 dni. Zgłoszeń reklamacji dokonuje się przesyłając na adres e-mail podany na stronach katalogu w zakładce "kontakt".
REGULAMIN PŁATNOŚCI SMS - SMS PREMIUM

§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Niniejszy regulamin serwisu "Premium SMS" (dalej Serwis) określa ogólne zasady korzystania z odpłatnych serwisów multimedialnych przez wszystkich użytkowników urządzeń działających w oparciu o technologię GSM. Wszelkie usługi objęte Serwisem są świadczone przez KALIPSO z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego 37B/23, 35-111 Rzeszów, NIP: 813-297-67-88 (dalej "KALIPSO").

Usługę Premium SMS obsługuje Dotpay.

§ 2 DEFINICJE
 1. Operator – podmioty świadczące usługi w systemie GSM na terenie Polski;
 2. GSM – (the Global System for Mobile Communications) – system komórkowej telefonii cyfrowej;
 3. SMS - (short message system), krótka wiadomość tekstowa, zawierająca do 160 znaków;
 4. Premium SMS – skrócony numer komercyjny, o podwyższonej taryfikacji pozwalający dokonać zamówienia i jednoczesnej zapłaty za zlecenie sprawdzenia zgłoszenia strony internetowej w ramach Serwisu Premium SMS
 5. Serwis Premium SMS – usługa świadczona przez KALIPSO we współpracy z Operatorami oraz innymi podmiotami polegająca na udostępnianiu Produktów Mobilnych użytkownikom GSM oraz pobieraniu za nie opłat w oparciu o istniejące lub przyszłe kanały komunikacji, w szczególności Premium SMS
§3. ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU
 1. Każdy użytkownik Serwisu Premium SMS, oświadcza, że jest mu znana treść niniejszego regulaminu i ją akceptuje.
 2. Wysłanie SMS'a PREMIUM nie jest gwarancją akceptacji strony.
 3. SMS PREMIUM jest jednorazową opłatą za rozpatrzenie jednego zgłoszenia (jedej strony) oraz ewentualną jego edycję w wypadku pojawienia się w zgłoszeniu błędów.
 4. Każdorazowe zgłoszenie strony wymaga wysłania nowego SMS'a PREMIUM oraz wprowadzenia nowego kodu który znajduje się w SMS'ie zwrotnym .
 5. Opłaty za SMS'y PREMIUM nie podlegają zwrotowi nawet w wypadku odrzucenia zgłaszanej strony a co za tym idzie niedodania jej do katalogu.
 6. W oparciu o Serwisy Premium SMS KALIPSO umożliwia użytkownikom GSM dokonywanie zleceń sprawdzenia - moderacji strony internetowej, poprzez wysyłanie SMS o ustalonej treści na Premium SMS.
 7. Osoby niebędące abonentami GSM (osobami odpowiedzialnymi za opłacanie rachunków telefonicznych) powinny uzyskać zgodę takiej osoby przed wysłaniem Premium SMS.
 8. Z serwisu PREMIUM SMS osoby niepełnoletnie mogą korzystać tylko za zgodą prawnego opiekuna/rodzica.
 9. Koszt wysłania jednej wiadomości Premium SMS będzie zróżnicowany w zależności od numeru, na jaki użytkownik GSM złoży zlecenie i wynosi odpowiednio:

  • numer 71068 – cena 1 zł (1,23 z VAT);
  • numer 72068 – cena 2 zł (2,46 z VAT);
  • numer 73068 – cena 3 zł (3,69 z VAT);
  • numer 74068 – cena 4 zł (4,92 z VAT);
  • numer 75068 – cena 5 zł (6,15 z VAT);
  • numer 76068 – cena 6 zł (7,38 z VAT);
  • numer 79068 – cena 9 zł (11,07 z VAT);
  • numer 91058 – cena 10 zł (12,30 z VAT);
  • numer 92578 – cena 25 zł (30,75 z VAT);

 10. Wszelkie opłaty związane z korzystaniem z Serwisu pobierane są przez Operatorów świadczących usługi telekomunikacyjne dla użytkownika GSM.
 11. Premium SMS jako zlecenie sprawdzenia strony internetowej przez moderatora może być wysłany wyłącznie z urządzenia pracującego w GSM, posiadającego odpowiednią konfigurację.
 12. Niezwłocznie po wysłaniu zlecenia użytkownik GSM otrzyma komunikat SMS zawierający informację o kodzie PREMIUM SMS
 13. W przypadku wysłania Premium SMS o błędnej treści użytkownik GSM otrzyma od KALIPSO SMS-a zwrotnego z informacją o błędzie.
 14. Użytkownik zobowiązuje się do zachowania SMS-a zwrotnego wraz z nadesłaną przez KALIPSO informacją zwrotną do ewentualnych reklamacji. Bez podania przez Użytkownika podczas składania reklamacji kodu zwrotnego otrzymanego od KALIPSO a znajdujacego sie w treści wysłanego do Użytkownika SMS-a zwrotnego, reklamacja może nie zostać rozpatrzona.
 15. Reklamacje dotyczące Serwisów będą rozpatrywane w ciągu 14 dni. Zgłoszeń reklamacji dokonuje się przesyłając na adres e-mail: kontakt@extremepower.pl
§4. OGRANICZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI KALIPSO
 1. KALIPSO jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności wynikającej z braku działania lub nienależytego działania Serwisu a związanego z awariami sieci Internet oraz za wszelkie nieprawidłowości w świadczeniu usług spowodowane siłą wyższą. W rozumieniu niniejszego Regulaminu za siłę wyższą należy rozumieć w szczególności: strajk, decyzje administracyjne, orzeczenia sądowe, awarie sieci telekomunikacyjnych lub systemów gateway innych podmiotów, nieprawidłowości w funkcjonowaniu operatorów GSM i Internetu. W przypadku zaistnienia siły wyższej, KALIPSO uprawniony będzie do zmiany terminu lub zawieszenia działania Serwisu do czasu usunięcia przeszkód.
 2. KALIPSO ma ponadto prawo zawiesić funkcjonowanie Serwisów w każdym czasie, w przypadku zgłoszenia takiego żądania przez jakiegokolwiek z Operatorów. W takim przypadku KALIPSO jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności względem użytkowników GSM.
 3. KALIPSO nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane nieprawidłową transmisją, awariami sprzętu, opóźnieniami i zakłóceniami transferu danych jak i zawieszeniem funkcjonowania Serwisów w przypadku wykonywania koniecznych napraw, w tym serwisowych.
 4. KALIPSO jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności za nieprawidłowości w funkcjonowaniu Serwisu związane z jakością usług świadczonych bezpośrednio przez Operatora oraz niedostępnością wiadomości w sieci użytkownika GSM
 5. KALIPSO jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności wynikającej z wysyłania przez użytkowników GSM błędnych treści i numerów Premium SMS/MMS.
§5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Wszelkie spory związane z korzystaniem z Serwisu, a w szczególności z realizacją niniejszego regulaminu będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby firmy KALIPSO.
 2. KALIPSO zachowuje prawo do dowolnej zmiany treści niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany będą zamieszczane na stronie katalogu w zakładce "regulamin" i będą wchodzić w życie z dniem ich publikacji.